CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Bundle
ps: بنډل
