CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Category
ro: Categorie

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Field name
ro: Nume câmp

en: N/A
ro: N/D

en: Domain
ro: Domeniu

en: Changed
ro: Schimbat

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Bundle
ro: Pachet

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: File extension
ro: Extensia fișierului

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
