CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Dependencies
sr: Зависности
