CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Category
sv: Kategori

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Field name
sv: Fältnamn

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Domain
sv: Domän

en: Changed
sv: Ändrad

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Not processed
sv: Ej behandlad

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: File extension
sv: Filändelse

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
