CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Media
ug: مېدىيا

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
