CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Edit
uk: Редагувати

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Field name
uk: Назва поля

en: N/A
uk: Н/Д

en: Media
uk: Медіа

en: Domain
uk: Домен

en: Security Options
uk: Параметри безпеки

en: All time
uk: Весь час

en: Changed
uk: Змінено

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Processed
uk: Оброблене

en: Not processed
uk: Не оброблено

en: Bundle
uk: Пакет

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: File extension
uk: Розширення файла

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Media bundle name
uk: Назва медіа-пакету
