CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
