CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: التصنيف

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: Domain
ar: النطاق

en: All time
ar: كل الوقت

en: Changed
ar: تم التغير

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Bundle
ar: الحزمة

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: File extension
ar: امتداد الملف

en: Dependencies
ar: المتطلبات
