CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Field name
az: Sahə adı

en: N/A
az: Yox

en: Domain
az: Domen

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Bundle
az: Paket

en: MIME type
az: MIME növü

en: File extension
az: Fayl uzantısı

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
