CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Category
bg: Категория

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия
