CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
