CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Category
bs: Kategorija

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Field name
bs: Ime polja
