CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Category
cy: Categori

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Media
cy: Cyfryngau
