CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Category
eo: Kategorio

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Bundle
eo: Fasko

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
