CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Category
eu: Kategoria

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Domain
eu: Domeinua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: MIME type
eu: MIME mota

en: File extension
eu: Fitxategiaren luzapena

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
