CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Bundle
gu: બંડલ

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: File extension
gu: ફાઇલ એક્સ્ટેંશન

en: Dependencies
gu: આધારિત
