CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Category
hi: वर्ग

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: N/A
hi: एन / ए

en: Media
hi: मीडिया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Bundle
hi: पोटली

en: MIME type
hi: माइम प्रकार

en: Dependencies
hi: निर्भरता
