CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Category
hu: Kategória

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Field name
hu: Mező neve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Media
hu: Média

en: Domain
hu: Domén

en: All time
hu: Minden idők

en: Changed
hu: Módosítva

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Processed
hu: Feldolgozott

en: Not processed
hu: Nem feldolgozott

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus
