CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
