CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Category
id: Kategori

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: N/A
id: T/T

en: Changed
id: Berubah

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Bundle
id: Bundel

en: MIME type
id: Jenis MIME

en: File extension
id: Ekstensi berkas

en: Dependencies
id: Dependensi
