CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Category
is: Flokkur

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: N/A
is: Á ekki við

en: Media
is: Margmiðlunarefni
