CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Category
ka: კატეგორია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Domain
ka: დომენი

en: MIME type
ka: MIME ტიპი
