CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
