CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Category
lv: Kategorija

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: N/A
lv: N/P

en: Media
lv: Multivide

en: Domain
lv: Domēns

en: Changed
lv: Labots

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Bundle
lv: Komplekts

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: File extension
lv: Faila paplašinājums
