CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: MIME type
ml: MIME തരം
