CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
