CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: View
os: Фенд
