CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
