CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: - None -
pl: - Brak -

en: Category
pl: Kategoria

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Domain
pl: Domena

en: All time
pl: Caly czas

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Bundle
pl: Zestaw

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Dependencies
pl: Zależności
