CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Category
ru: Категория

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Field name
ru: Имя поля

en: N/A
ru: Н/Д

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Domain
ru: Домен

en: Security Options
ru: Настройки безопастности

en: All time
ru: За все время

en: Changed
ru: Изменение

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Processed
ru: Обработано

en: Bundle
ru: Набор

en: MIME type
ru: MIME-тип

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: File extension
ru: Расширение файла

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Media bundle name
ru: Название медиа-пакета
