CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
