CKEditor File to Media Swapper (2.0.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Category
ur: زمرہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Bundle
ur: بنڈل

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: Dependencies
ur: احتیاجات
