CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Category
af: Kategorie

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd
