CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Actions
ast: Aiciones

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: N/A
ast: N/D

en: Domain
ast: Dominiu
