CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Category
be: Катэгорыя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: Field name
be: Назва поля

en: N/A
be: Не даступна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Domain
be: Дамен

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Bundle
be: Набор

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Dependencies
be: Залежнасці
