CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: MIME type
bo: MIMEརིགས
