CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Category
da: Kategori

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: Field name
da: Feltnavn

en: Domain
da: Domæne

en: All time
da: Altid

en: Changed
da: Ændret

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Processed
da: Behandlet

en: Not processed
da: Ikke videresendt

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: File extension
da: Filendelse

en: Dependencies
da: Afhængigheder
