CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Category
fa: دسته بندی

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Field name
fa: نام فیلد

en: N/A
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Bundle
fa: بسته

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: File extension
fa: پسوند فایل

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
