CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala
