CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: File
fr: Fichier

en: Edit
fr: Modifier

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Category
fr: Catégorie

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Media
fr: Média

en: Domain
fr: Domaine

en: Security Options
fr: Options de sécurité

en: All time
fr: De tout temps

en: Changed
fr: Modifié

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Processed
fr: Traité

en: Not processed
fr: Non traité

en: Bundle
fr: Type

en: MIME type
fr: Type MIME

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: File extension
fr: Extension du fichier

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: An error occurred during processing.
fr: Une erreur s'est produite pendant le traitement.

en: Target Entity Type
fr: Type d'entité cible
