CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Category
gl: Categoría

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: N/A
gl: N/D

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Changed
gl: Cambiado

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Not processed
gl: Non procesado

en: Bundle
gl: Paquete

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro

en: Dependencies
gl: Dependencias
