CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Actions
he: פעולות

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Field name
he: שם שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: All time
he: בכל הזמנים

en: Changed
he: השתנה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Bundle
he: חבילה

en: MIME type
he: סוג MIME

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: Dependencies
he: תלויות
