CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Category
hr: Kategorija

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Field name
hr: Naziv polja

en: N/A
hr: N/D

en: Media
hr: Mediji

en: Domain
hr: Domena

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: MIME type
hr: MIME vrsta
