CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Category
ja: カテゴリー

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: Field name
ja: フィールド名

en: Media
ja: メディア

en: Domain
ja: ドメイン

en: All time
ja: 全期間

en: Changed
ja: 変更済

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Not processed
ja: 処理されない

en: Bundle
ja: バンドル

en: MIME type
ja: MIME タイプ

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: File extension
ja: ファイル拡張子

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Media bundle name
ja: メディアバンドルの名前
