CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké
