CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған
