CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Domain
km: ដែន

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
