CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Domain
lt: Domenas

en: All time
lt: Visi

en: Changed
lt: Pakeista

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Bundle
lt: Paketas

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
