CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Category
mn: Ангилал

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Domain
mn: Домэйн
