CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Category
mr: वर्ग

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Bundle
mr: बंडल

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
